Sora yori mo Tooi Basho
18 Ağustos 2020
Sounan desu ka?
9 Temmuz 2019

Shinmai Maou no Testament

8.01

IMDB Puanı

Popülerlik sıralaması

#29

Sıralaması

#573

Özeti

Ölüm şehri Shinigami yani ölüm tanrısının başkanlık ettiği silah teknisyenleri yetiştiren en ünlü okul olan Death Weapon Meister Academy’ye ev sahipliği yapmaktadır.Teknisyenler, silahlarını bir "Ölüm Tırpanı"na dönüştürüp Shinigami tarafından kullanılmaya uygun hale getirmeye çalışıyorlar. Ölüm torpanları fiziksel silahlardan yapılmış değildir. Daha ziyade, vücutlarını şeytan silahlarına dönüştürme kabiliyetine sahip melezlerden ve 99 kötü vardığın ruhunu ve bir cadı ruhunu tükettikten sonra doğarlar

.

Şeytan Tırpanı olan Ruh Yiyen Evans,sadece havalı olanı umursuyor gibi görünüyor. Düz bağcılı avlusu veya meister Maka Albarn'ın yardımıyla Ölüm Tırpanı olmayı hedefliyor.Kontrast ikilisi ateşli başlı Black Star ve onun bakım silahı Tsubaki'nin yanı sıra Shinigami'nin kendi oğlu, Ölümcül Çocuk olan, ikiz tabancaların başrolü Patty ve Liz ile birlikte çalışmaktadır.

Ruh Yiyen, Shibusen'in bu öğrencilerini , zihninde, bedeninde ve ruhunda daha sağlıklı olmak için, güneş doğarken bir arada çalışırken ruhları toplamak ve şehri tehditlerinden korumak için görevler üstlenirken izliyor.

Fragman

                       

Bir cevap yazın