Shinchou Yuusha: Kono Yuusha ga Ore Tsueee Kuse ni Shinchou Sugiru

Shigatsu wa Kimi no Uso
3 Haziran 2020
Shingeki no Bahamut: Virgin Soul
31 Ağustos 2020

Shinchou Yuusha: Kono Yuusha ga Ore Tsueee Kuse ni Shinchou Sugiru

7,61

Myanimelist Puanı

5,95

AniDB Puanı

7,4

IMDB Puanı

7,07

Animenewsnetwork Puanı

Myanimelist Popülerlik sıralaması

#501

Myanimelist Sıralaması

#1229

AniDB Popülerlik sıralaması

#189

AniDB Rating Sıralaması

#1791

Özeti

Bildiğiniz bütün overpower karakterleri unutun. Seiya gibi bir karakterle daha önce tanışmadınız.

Popüler bir deyiş vardır: "Asla çok dikkatli olma",Gereksiz bir zaman kaybı gibi görünse bile, karşılaşabileceğiniz her duruma hazırlanmak çok önemlidir. Ayrıca, RPG'ler gibi oyunlarda, kesin zafere ulaşmak için düşmanlarınızın seviyesini aşmak iyidir.

Bu Sözler Seiya Ryuuguuin'i biraz fazla mükemmel bir şekilde tanımlıyor. Gaeabrande dünyasını yıkımdan kurtarmak için tanrıça Ristarte tarafından çağrıldıktan sonra kahraman, asil yolculuğuna hazırlanmaya başlar. İstatislikleri ortalamanın hayli üstünde olmasına rağmen Seiya kendini eğitmek için çok uzun zaman harcamaktadır. En zayıf rakibine bile en güçlü yeteneklerini kullanarak savaşır ve gerekenin kat kat üstüne iksir ve malzeme satın alır. Tutumu biraz sinir bozucu olsa da, özellikle kötülük güçlerinin her beklentiye hükmettiği bir dünya olduğu düşünüldüğünde, Gaeabrande'nin kurtarıcı zarafeti olabilir.

Yazar notu: Seiyanın bu tutumu bizleri çok eğlendirsede Tanrıca Ristarte'nin delirmesini izlemek daha çok eğlendirecektir. Yedek silahınında yedeğini alan 10 iksir yetecekken 100 iksir alan bir kahramanla uğraşmak zorunda kalan Ristarte ve kahramanımız Seiyanın eğlenceli maceralarını sıkılmadan izleyeceksiniz.

                      

Bir cevap yazın