Sword Art Online Alternative Gun Gale Online

Sword art online 3 alicization
15 Temmuz 2019
Sword Art Online II
22 Haziran 2019

Sword Art Online Alternative: Gun Gale Online(2018)

7,29

Myanimelist Puanı

5,10

AniDB Puanı

6,98

IMDB Puanı

7.29

Animenewsnetwork Puanı

Myanimelist Popülerlik sıralaması

#351

Myanimelist Sıralaması

#2578

AniDB Popülerlik sıralaması

#399

AniDB Rating Sıralaması

#2685

Özeti

Karen kohiruimaki Tokyoda utangaç bir üniversite öğrencisidir. GGO daki avatarıyla tam bir zıtlık içindedir. Çöl pembesi ve çokcuk boyutunda olan rezil “Pink Devil” yani pembe şeytan olarak diğer oyuncuları avlamaktradır. Ama gerçek hayatta korkulan bu oyuncu katili kimsenin bekleyeceği gibi değil.

Boyu çevresindeki insanlardan uzun olan Karen'in Boyu üzerindeki güvensizlikleri, kaçmak için sanal dünyaya döndüğü noktaya ulaşır. Birçok Sanal gerçeklik oyununda kısa ve sevimli karakter oluşturmak isteyen Karen Nihayet ideal karateri GGO dünyasında elde etti. Yeni avatarından çok memnun olan efsanevi oyuncu katili ününü kavuşan LLENN olarak GGO da dehşet salmaktadır.

Bununla birlikte LLENN’in hedeflerinden biri olan Pitohui ile tanışır.Pitohui yetenekli ama eksantrik bir kadındır Hızlı bir şekilde Karen ile arkadaş olan Pitohui, LLENN'in takımları birbirine karşı koyan ve sadece bir tanesi kalana kadar savaşan Squad Jam'e katılmasında ısrar ediyor. Isıtılmış rekabete dürtü yapan LLENN, tüm zekâsıyla savaşmalı ve zirveye çıkmayı umarsa iradesiyle mücadele etmelidir.

                       

Bir cevap yazın