Given Movie
1 Mart 2021
Goblin Slayer: Goblin`s Crown
26 Ekim 2020

Goblin Slayer(2018)

7.68

Myanimelist Puanı

6,71

AniDB Puanı

7.62

IMDB Puanı

7.67

Animenewsnetwork Puanı

Myanimelist Popülerlik sıralaması

#196

Myanimelist Sıralaması

#1168

AniDB Popülerlik sıralaması

#75

AniDB Rating Sıralaması

#973

Özeti

Goblinler, acımasızlıkları, kurnazlıkları ve hızlı üremeleriyle bilinen, fakat en düşük canavarlar olarak ünlenen tehditlerinin gözden kaçırılmasına neden olur. Kırsal uygarlıklardaki diğer türlerin dişilerini üremek için kaçıran, bu aşağılık yaratıklar, maceralarını daha büyük ödülleri olan görevlere yönlenmesinden dolayı saldırılarına devam edebilmektedirler.

Porselen dereceli bir maceracı olarak ilk gününü anmak için, 15 yaşındaki Priestess, birkaç köyün kadınının ortadan kaybolmasından sorumlu bir goblin kabilesini araştırmak için genç, hevesli bir çaylak grubuna katılır. Hazırlıksız ve deneyimsiz olan grup, yakında bir mağarayı keşfederken bir pusudan kaçınılmaz ölümle karşı karşıya kalırlar. Arkadaşlarının öldüğünü gören rahibe korkmuş bir şekilde kaderini kabul eder. Goblin Avcısı beklenmedik bir şekilde onu az bir çabayla onu kurtarmak için değil tüm goblin yuvasını yok etmek için görünür.

Ön saflarda bir loncada sadece goblinleri avlayarak Gümüş-Seviyeye ulaşan Goblin Avcısına neden goblin öldürmekten başka görev almadığı sorulduğunda “Dünyayı kurtardığım falan yok. Sadece goblinleri gebertiyorum.” demiştir. Goblin Slayer, tüm goblinlerle ilgili konularda Maceracılar Loncasına yardım ederken rahibenin ona eşlik etmesine izin veriyor. Goblin Slayer ve ekibi gelen tüm goblin öldürme görevlerini üstlenirler.

                       

Bir cevap yazın